Se incarca...
Cariere

EXPEDITOR / DISPECER PENTRU TRANSPORT RUTIER INTERNATIONAL / INTERN

Descrierea postului:

95 Arion - firma cu traditie in transport rutier, cauta EXPEDITOR CU EXPERIENTA pentru TRANSPORT RUTIER INTERNATIONAL (UE, nonUE). O ocazie exceptionala de afirmare si dezvoltare pentru persoane cu experienta in domeniu, care sunt in cautarea unei noi provocari.

Cunosti piata de transporturi, doresti sa faci mai mult, cauti noi provocari? Alatura-te echipei noastre in din biroul din Oltenita.

Cerinte:

- Experienta pe un post de expeditor sau similar, care sa dovedeasca o buna intelegere si cunoastere a pietei transporturilor rutiere de marfuri;
- Studii superioare finalizate;
- Cunoasterea la nivel conversational scris / vorbit - business a cel putin o limba straina;
- Foarte buna capacitate de comunicare si planificare, orientare catre client si catre rezultat, atitudine proactiva si dorinta de dezvoltare.

Principalele responsabilitati:

- Asigurarea necesarului de transport, identificarea celor mai bune solutii si controlul indeplinirii fara neconformitati a cerintelor clientilor privind serviciile intermediate, de la preluarea solicitarii de transport si pana la incasare, respectiv plata;
- Dezvoltarea unui portofoliu de clienti si transportatori agreati;
- Indeplinirea obiectivelor de profitabilitate.

Alatura-te echipei cu cel mai dinamic brand in transporturi din Romania!

Te asteptam!
Echipa 95 Arion

Aveti intrebari?

Echipa noastra va sta la dispozitie. Vom trata solicitarea dumneavoastra in cel mai scurt timp posibil.